Vizyonda Bu Hafta
: TSANovember 03, 2016

Bu hafta üçü yerli altı yeni film vizyona giriyor. 

 

Albüm

Yönetmen: Mehmet Can Mertoğlu

Cüneyt ile Bahar Bahtiyaroğlu, Antalya’da yaşayan, otuzlu yaşlarının sonuna merdiven dayamış, sekiz yıldır evli bir çifttir. İkili, doğal yollardan çocuk sahibi olamadıkları için evlat edinmeye karar verir. Ancak evlat edinecekleri çocukların gelecekte kendilerini biyolojik olarak da ebeveyn sanmasını isteyen çift, Bahar’ın hamillik dönemiyle başlayan düzmece bir fotoğraf albümü oluşturmaya başlarlar.

Doctor Strange

Yönetmen: Scott Derrickson

Eski bir cerrah olan Stephen Strange, Tibet’te Ancient One ile tanıştıktan sonra mistik güçler konusunda kabiliyet kazanır. Strange’in edindiği yeni güçleri test edecek bir mistik kuvvetin ortaya çıkması çok uzun sürmez.

Geniş Aile 2: Her Türlü

Yönetmen: Ömer Uğur

Zekai, kumarhanelerdeki rulet çarkını kontrol eden bir saat düzeneği yapar. Cevahir, düzenek henüz hazır olmadan etrafındakileri kumar masasına oturtur. Sistem tam olarak bitmediği için bütün parayı başkaları kazanır. Bunun üzerine kumarhane kralı Paçacı isimli duygusal katil, Zekai’nin sevgilisi Pırıl’ı kaçırır. Ekip, Paçacı’nın kaybını karşılamazsa Pırıl öldürülecektir. Bütün ekip gerekli parayı bulabilmek için kolları sıvayacaktır.

Troller (Trolls)

Yönetmen: Mile Mitchell – Walt Dohrn

Poppy, kendisini bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan destansı bir macerada güçlerini daima umutsuz olan Branch ile birleştirir. Arkadaşlarını, günahkâr Bergen’in pençelerinden ve onların lideri King Gristle’ın elinden kurtarmak için cesaret isteyen bu görevi tamamlamak zorundadırlar. Poppy’nin bu destansı macerası onun gücünü test edecek ve gerçek renklerini açığa çıkaracaktır.

Dağ 2

Yönetmen: Alper Çağlar

Filmde, iki can dostu Oğuz ve Bekir, ilk saha görevlerinde Irak’ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girer. Görevleri; IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban’ı kurtarmak ve bölgeden çıkarmak.

O Kadın (Elle)

Yönetmen: Paul Verhoeven

Michele, çocukken yaşadığı korkunç bir olayın hayatını mahvetmesine izin vermemiş, bu büyük travmayı soğuk ve acımasız bir karakter geliştirerek atlatmıştır. Bu kez kurban rolündense avcı olmayı seçer; tecavüzcüyü kendi yöntemleriyle bulmaya ve intikam almaya kalkışır.