Güvenlik ve Gizlilik

TSA.org.tr’ye üye olunduğunda TSA.org.tr’nin hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak kişisel bilgileriniz (ad soyad, kullanıcı adı, e-posta adresi, doğum tarihii, vb.) TSA.org.tr tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. TSA.org.tr güvenlik ve gizliliğinizi aşağıdaki kurallar çerçevesinde korumaktadır:

 

 • TSA.org.tr’ye verilen bu bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen bilgiler, bazıları da kullanıcıların tercihine bağlı olarak verilen ya da erişimine onay verilen bilgilerdir. TSA.org.tr bu bilgileri hiçbir şekilde, hiçbir gerçek ve/veya tüzel kişiyle paylaşmayacağını taahhüt eder. Kullanıcı, TSA.org.tr’ye üye olduğunda kişisel verilerinin TSA tarafından saklanmasına ve işlenmesine “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun” uyarınca muvafakat eder.

 

 • Üye olurken verdiği bilgilere yalnızca kullanıcı ulaşabilir ve değiştirebilir. Başka kişilerin kullanıcıyla ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi hiçbir suretle mümkün değildir.

 

 • TSA.org.tr, verilen bu bilgiler ile kullanıcının siteye sağladığı içerikleri dilediği sürece, bilgiler ve içerikler Kullanıcı tarafından silinse dahi, saklayabilir.

 

 • Kullanıcıdan alınan bilgiler sadece kullanıcının yararına olacak şekilde kullanıcının eğilimlerini ve istatistiki bilgilerini tespit ederek sistemin işlerliğini sağlamak için sadece TSA.org.tr tarafından kullanılır.

 

 • Kullanıcı üyelikten ayrılmak için üyelik sayfasından işlemlerini tamamlayabilir ya da üyelik iptali talebini info@tsa.org.tr adresine iletebilir.

 

 • TSA.org.tr üyesi olduktan sonra gönderilen duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız mail ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında TSA.org.tr size duyuru e-postası göndermeyecektir.

 

 • TSA.org.tr’yi üye girişi yaparak kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiler, kullanıcılar, kullanıcı sözleşmesine ait olan bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

 

 • TSA.org.tr link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı sitelerde yaşanabilecek güvenlik ve gizlilik problemlerinden dolayı sorumlu değildir.

 

 • TSA.org.tr tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde TSA.org.tr’nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Siteyi her ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, işletim sisteminiz, kullandığınız tarayıcınız (chrome, explorer vs.), bağlantı zamanı ve süre bilgileriniz ve benzeri bilgiler otomatik olarak kaydedilmekte olup, izniniz gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerinizin üçüncü şahıslarla paylaşılmamak kaydıyla TSA.org.tr tarafından kişisel bilgilerinizle ilişiklendirilerek veya anonim olarak kullanılması mümkündür.

 

 • Resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde bilgileriniz ilgili mercilere iletilecektir.

 

 • Kullanıcı TSA.org.tr’yi kullanarak, Güvenlik ve Gizlilik şartlarını kabul etmiş olur.

 

 • Bu sayfa, siteye yeni özellikler eklendikçe kullanıcıya herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, TSA.org.tr’yi her ziyarette güvenlik ve gizlilikle ilgili bu şartların yeniden gözden geçirilmesi önerilmektedir. Bu belge en son 28/02/2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

 • Güvenlik ve Gizlilik İlkeleri ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile TSA.org.tr ile irtibata geçebilirsiniz.